Top fashion magazin

Top Fashion jar/leto 2014

Najväčšie módne trendy na sezónu jar/leto 2014 – dámske aj pánske, prehľad kolekcií tých najlepších značiek, reportáže z fashion weekov... To všetko v najnovšom Top Fashion opäť nájdete. Otázka však znie, čo nové prinášajú aktuálne vydanie a sezóna. Pretože podobne, ako sa pod vplyvom množstva aspektov neustále mení móda, vyvíja sa aj náš magazín.
O tom, ako sa dajú znalosti o móde a jej fungovaní využiť na vytvorenie niečoho, čo má hodnotu dlhšie ako šesť mesiacov, sme sa rozprávali aj s Jakubom Polankom. Tiež sme sa zhodli na tom, že je dôležité dať ľuďom možnosť výberu, pretože ak sa niečo nepáči väčšine, nemusí to nutne znamenať, že je to zlé. Veď všetko, čo ľudí prinúti zastaviť a zamyslieť sa je vlastne umením. A o to sa snažíme aj my.
Práve umením sa nechali v tejto sezóne výrazne inšpirovať aj módni dizajnéri. Najvplyvnejšie módne domy sveta, ako je Chanel a Dior, akoby preniesli unikátne diela z galérie rovno na prehliadkové mólo. Miuccia Prada sa pre zmenu odvoláva na umenie ulice. Dôkazom toho, že ulica je nekonečný zdroj inšpirácie, sú aj ikony streetstylu, reprezentujúce štýl svetových metropol módy.
Na hodiny výtvarnej výchovy by ste sa mali vrátiť aj pri skúšaní nového líčenia. Oči zahalené do jemných pastelových odtieňov ako z obrazu Clauda Moneta a grafické linky vyžadujúce pevnú ruku dominovali líčeniu na viacerých prehliadkach.
Titulok svadobnej témy, ktorá uvádza sekciu Lifestyle – Veľká nádhera – sme si požičali z rovnomenného talianskeho filmu, oceneného Oscarom. Fotografie Miss Slovensko 2013, Karolíny Chomistekovej, sú krásnym dôkazom toho, že aj svadba sa dá poňať vkusne a štýlovo.

titulka_ss14

Karolína však nie je jedinou kráskou, ktorú v magazíne nájdete. Titulku zdobí topmodelka svetového formátu a víťazka medzinárodneho kola súťaže Elite Model Look, Denisa Dvořáková, ktorá vám v editoriáli predstaví horúce módne trendy na jar a leto. Tešiť sa môžete aj na letné tipy od ďalšej topmodelky, šarmantnej Daniely Peštovej.
Za nemalú pozornosť stojí pánsky editoriál so sci-fi názvom Machine Rules (Vláda strojov). Hviezda svetového modelingu, Filip Hrivňak, ktorý sa len nedávno zaskvel na obálke najprestížnejšieho pánskeho módneho magazínu Vogue Hommes International, vám v ňom, spoločne s Frederikom Múkom, predstavia jarnú kolekciu Givenchy. O výnimočnosti tohto editoriálu, foteného v bratislavskom závode Volkswagen, svedčí aj záujem, ktorý vzbudil v samotnom kreatívnom riaditeľovi francúzskeho módneho domu Givenchy, Riccardovi Tiscim. Z fotiek bol taký nadšený, že ich zverejnil aj na svojom Instagrame.

obsah_ss14

Veríme, že Top Fashion jar/leto 2014 bude pre vás nielen sprievodcom aktuálnou sezónou, ale nájde si trvalé miesto vo vašej knižnici a budete sa k nemu ako ku zdroju inšpirácie a impulzu kreativity radi vracať aj neskôr.
Na jesenné vydanie sa môžete tešiť už koncom septembra 2014.

 
 

Vydavateľstvo Media/ST rozšírilo svoju produkciu v TOP edícii. Popri úspešných publikáciách Top trendy v bývaní, Top Hotelierstvo a Top hotelníctví vydáva od roku 2011 aj módny magazín Top Fashion. Za vznikom exkluzívneho magazínu stojí Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009.

„Práca v modelingu ma inšpirovala k rozhodnutiu priniesť na mediálny trh česko-slovenský magazín zo sveta módy - o jeho lesku a úskaliach, o ľuďoch, pre ktorých je móda prácou i koníčkom, o ženskej kráse i duši, o módnych trendoch a zdravom životnom štýle. Verím, že užitočné informácie i kreatívne inšpirácie si v magazíne nájdu bežní čitatelia i módni profesionáli. Za veľký prínos nového magazínu považujem, že určitý finančný obnos z predaja časopisu sa dostane prostredníctvom nadácie MISS HUMANITA ku konkrétnemu adresátovi." 

Barbora Franeková

OBJEDNAŤ MAGAZÍN


 
Hotel ako interaktívne umenie

newhotel_281x199

Viac...

BrowserPreview_tmp-2

baner_davidsport

BOGNER leto 2014


Viac...

OUTFIT DŇA: Streetstyle podľa Jessicy, Kate a Olivie

outfitdna_streetstyle_281x199

Viac...
TIPY PRE VÁS: Vôňa stvorená na zvádzanie

fatale_pink_281x199

Viac...