Top fashion magazin

TOP FASHION jeseň – zima 2014/2015

Listovanie rozprávkovou knihou, plnou krásnych princezien, zázračných bytostí a odvážnych hrdinov. Práve k tomu by sa dala prirovnať nálada sprevádzajúca sezónu jeseň – zima 2014/2015. Dizajnéri akoby nás nabádali k návratu do detských čias. Čias snov a fantázií.
Našou hrdinkou sa pre aktuálne vydanie stala topmodelka a filantropka Petra Němcová. Život však nie je rozprávka. „Čím vyššie vyletíš, tým hlbšie padáš..." vracia nás Petra hneď do reality. Áno, ona – žiadaná modelka, o ktorej by ste si mohli myslieť, že jej život nemôže byť dokonalejší, sa nikdy necítila byť dokonalou „superhrdinkou", skôr sa snaží ísť na veci s citom a nič nehnať do extrémov, radšej sa na každú situáciu pozerať ako z helikoptéry, než sa ocitnúť priamo v nej... Rozhovor a celú módnu story zachytenú objektívom Anny Mrázek Kovačič nájdete hneď v úvode magazínu.

cover_TF_fw14

Samozrejme nechýba „trend report" – prehľad najvýraznejších trendov a najlepších kolekcií sezóny, dámskych aj pánskych. V časti venovanej mužom sa opäť tešíme z exkluzívnej spolupráce s parížskym módnym domom Givenchy, ktorej výsledkom je úchvatný fotoeditoriál.
Články o histórii tvorby a dizajnu textilu v našich končinách, repotráže zachytávajúce atmosféru veľtrhu pánskej módy vo Florencii či zážitky zo stretnutia s kráľom rozprávkových šiat, americkým dizajnérom Zacom Posenom vám opäť ponúknu možnosť nahliadnuť do zákulisia magického sveta módy.
O tom, aké máme šťastie, pretože „nie sme donútení v dvadsiatke odrazu vymeniť detský svet rozprávok za svet dospelých," hovorí Juraj Malíček, vášnivý zberateľ akčných a fantazijných figúrok. Tomu ako komiksy a hračky ovlivňujú módu a dizajn je venovaná lifestylová časť jesenného vydania. Reportáž zo štýlového interiéru plného zábavných artiklov, tipy na bláznivé bytové doplnky, prehliadky umenia a dizajnu či luxusnú lyžovačku... To všetko vás čaká v aktuálnom vydaní Top Fashion jeseň – zima 2014/2015.

ZÍSKAJTE DARČEK!
Ak budete mať šťastie, natrafíte na nové vydanie zabalené s darčekom. Veríme, že lak na nechty Catrice alebo výnimočný čaj Løv Organic vás potešia. Ak ste vo svojom stánku Top Fashion s darčekom nenašli, neváhajte a objednajte si ho prostredníctvom našej web-stránky.

fall14_darcek_600

Lov-Organic-V2
 

OBJEDNAŤ MAGAZÍN


Ďalšou perfektnou akciou, ktorú sme pre vás pripravili, je možnosť predplatiť si magazín Top Fashion. Objednajte si štyri vydania na dva roky za 19,90 eur/400 Kč a exkluzívny hydratačný rúž Guerlain ROUGE AUTOMATIQUE v hodnote 34,90 eur/942 Kč získate ako darček.

2Guerlain_banner_600

Stačí pri objednávke vyplniť "počet kusov: 4" a do poznámky napísať "Predplatné + rúž". OBJEDNAŤ MAGAZÍN

Vydavateľstvo Media/ST rozšírilo svoju produkciu v TOP edícii. Popri úspešných publikáciách Top trendy v bývaní, Top Hotelierstvo a Top hotelníctví vydáva od roku 2011 aj módny magazín Top Fashion. Za vznikom exkluzívneho magazínu stojí Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009.

„Práca v modelingu ma inšpirovala k rozhodnutiu priniesť na mediálny trh česko-slovenský magazín zo sveta módy - o jeho lesku a úskaliach, o ľuďoch, pre ktorých je móda prácou i koníčkom, o ženskej kráse i duši, o módnych trendoch a zdravom životnom štýle. Verím, že užitočné informácie i kreatívne inšpirácie si v magazíne nájdu bežní čitatelia i módni profesionáli. Za veľký prínos nového magazínu považujem, že určitý finančný obnos z predaja časopisu sa dostane prostredníctvom nadácie MISS HUMANITA ku konkrétnemu adresátovi." 

 

Barbora Franeková


 
3 inšpiratívne looky pre váš interiér

ligneroset_281x199

Viac...

FIBO_Advert

Banner_TUI

Christian Dior vás pozýva na svadbu svojej jedinej dcéry – Miss Dior


Viac...

OUTFIT DŇA: Biela verzus čierna

outfit_bielacierna_281x199

Viac...
TIPY PRE VÁS: Valentínske prekvapenia

valentin_hlavna

Viac...