natur

Top fashion magazin

Top Fashion jeseň - zima 2015/2016

Kvetinové motívy z dôb hippies, bohémska móda kočovníkov, detaily z divokého západu a indiánske vzory. Módni dizajnéri sa zamilovali do Ameriky a my s nimi.

Okrem predstavenia najväčších trendov a najlepších kolekcií sezóny jeseň/zima 2015, si v sekcii Fashion prečítate o tajomstvách z takmer storočnej histórie talianského módneho domu Fendi alebo svete haute couture, v ktorom je každý detail dovedený do absolútnej dokonalosti. Spoločne s topmodelkou Lindou Nývltovou vás prevedieme Los Angeles - palmy, staré cadillacy, ošarpané motely, dlhé pláže plné surferov, krásni usmievaví ľudia so sexy opálenou pokožkou a vlasmi pohladenými slnkom a morom... LA však dnes predstavuje oveľa viac...
Nezabúdame ani na domácu scénu. Tešiť sa môžete na reportáže z eventov, rozhovory s dizajnérmi i street style.
Obsah pánskej sekcie opäť pripravil Milosh Harajda. Výsledkom je zmes trendov s odkazmi na umenie, on-line manuál súčasného džentlmena aj privítanie nového tigra na trhu.

TFM_zima2015_final_cover_400
Pozývam vás do čísla plného nezávislosti a neviazanosti, ktoré rozpoznáte vďaka nádhernej Adriane Čerňanovej na titulke. Jej dokonalé telo, blond vlasy a krásna tvár dokonale zosobňuje vydanie inšpirované Amerikou.

Krásu ženského tela v spojení s dokonalou prácou najlepších šperkárov prináša do sekcie Beauty editoriál s výnimočnou Pavlínou Němcovou. Nechýbajú trendy v líčení a prehľad kozmetických noviniek, pričom sme sa tentokrát zamerali výraznejšie aj na vlasy a otestovali sme pre vás najlepšie produkty na starostlivosť o ne.

Opar amerického sna sa vzáša aj nad lifestylovou časťou zimného vydania Top Fashion. V reportáži s nami navštívite štýlovú rezidenciu v Palm Springs, postavenú ešte v 50. rokoch. Na lyžovačku s celebritami si zájdeme do presláveného Aspenu a viac sa dozviete aj o kulte pitia kávy, ktorý je s bohémskym životom na západnom pobreží, a samozrejme nielen tam, neodmyslitelne spojený.


ZÍSKAJTE DARČEK!
Objednajte si magazín prostredníctvom našej web-stránky a získajte kozmetický darček.

OBJEDNAŤ MAGAZÍN

Givenchy-luxury-gift
Ste vernými fanúšikmi Top Fashion, chceli by ste magazín dostávať každú sezónu ako prví a to priamo do schránky? Objednajte si štyri vydania (2 x jar/leto, 2 x jeseň/zima) za 19,90 eur/400 Kč a získate luxusný set Givenchy Dahlia Noir ako bonus. Stačí pri objednávke vyplniť "počet kusov: 4" a do poznámky napísať "Predplatné na 2 roky".
OBJEDNAŤ MAGAZÍN

Vydavateľstvo Media/ST rozšírilo svoju produkciu v TOP edícii. Popri úspešných publikáciách Top trendy v bývaní, Top Hotelierstvo a Top hotelníctví vydáva od roku 2011 aj módny magazín Top Fashion. Za vznikom exkluzívneho magazínu stojí Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009.

„Práca v modelingu ma inšpirovala k rozhodnutiu priniesť na mediálny trh česko-slovenský magazín zo sveta módy - o jeho lesku a úskaliach, o ľuďoch, pre ktorých je móda prácou i koníčkom, o ženskej kráse i duši, o módnych trendoch a zdravom životnom štýle. Verím, že užitočné informácie i kreatívne inšpirácie si v magazíne nájdu bežní čitatelia i módni profesionáli. Za veľký prínos nového magazínu považujem, že určitý finančný obnos z predaja časopisu sa dostane prostredníctvom nadácie MISS HUMANITA ku konkrétnemu adresátovi." 

 

Barbora Franeková


 
Pompézne oslavy ikonického dizajnu

bbitalia

ttb_2016

Wp_Valentyn_Sk_V2

Kendall Jenner ako sexy šelma v novej kampani MANGO


Viac...

OUTFIT DŇA: Daniela Peštová a Pavol Habera zářily na Českém slavíku

Daniela_Pestova_Pavol_Habera_Cesky_slavik_hlavna

Viac...
TIPY PRE VÁS: Nicheparfém – príbeh vo flakóne

niche_hlavna

Viac...