Top fashion magazin

TOP FASHION jar – leto 2016

Keď sme sa pred viac ako piatimi rokmi rozhodli vytvoriť magazín, ktorý bude sezónnym sprievodcom svetom módy, išli sme do toho s plným nasadením, no pripravovať jeho desiate vydanie – to už je dôvod na oslavu! Áno, dnes držíme v rukách jubilejné vydanie a jeho titulku zdobí Daniela Peštová, ktorá je pre nás symbolom elegancie a nadčasového štýlu. Daniela nielenže súhlasila s fotením, ale dokonca nás pustila aj do svojho pomerne stráženého súkromia, keď pre nás v úlohe redaktorky vyspovedala svojho partnera Paľa Haberu!

TFM_jar2016_cover
Z ďalších veľkých osobností, ktorých spolurácu si nesmierne vážime je to Liběna Rochová, prvá dáma českej módy a čerstvá držiteľka ceny Grand designér roka 2015, ktorá nám v aktuálnom rozhovore pripomína, že odev nie je povrchnou záležitosťou, ale odráža kultivovanosť celého národa. Návod ako si krok za krokom vybudovať kvalitný šatník si pre vás pripravila módna konzultantka Barbora Dudinská a ďalšie osobnosti slovenskej a českej módy doň prispeli svojimi radami o tom, ako si vypestovať osobný imidž pomocou nadčasových kúskov.
Novú sezónu opäť spoznáte cez najlepšie kolekcie, ktorými svetová dizajnérska elita odpovedá na aktuálnu náladu vo svete. Kľúčové kusy letného šatníka, ktoré sa z nich vyprofilovali, vás naučia nosiť a kombinovať jedinečným spôsobom najštýlovejšie módne blogerky súčasnosti.

TFM_jar2016_face_of_cs
Pre výročné vydanie Top Fashion pózovalo aj 10 výrazných osobností česko-slovenského modelingu

Pánska sekcia odhaľuje 10 tajomstiev úspechu Johna Elliotta, zbožňovaného tvorcu, ktorý sa preslávil ako „dizajnér teplákov". Prečítajte si tiež rozhovor s obľúbeným českým duom Jan Plecháč a Henry Wielgus, ktorých práce stierajú hranice medzi umením, architektúrou a dizajnom. Pre chlapov, ktorí módou radi vyjadrujú svoje postoje tu máme tipy na štýlové náramky, pretože zápästie je už niekoľko sezón doslova kurátorskou platformou.

Z oblasti krásy nájdete v jubilejnom Top Fashion nielen novinky a trendy v líčení. Fitnes trénerka Veronika Tichá sa s nami pred prichádzajúcim letom podelila o tajomstvá nového holistického prístupu, pretože ako hovorí: „Cesta k peknému telu začína v hlave". Dozviete sa akým fitness trendom, podľahli naše topmodelky – Michaela Kocianová, Tereza Maxová, Denisa Dvořáková či Zuzana Gregorová a nazreli sme aj do fit diara Simony Krainovej.
Cvičte a budete lepšou matkou. Ďalšia úspešná fitneska, trénerka a teraz aj čerstvá mamička Denisa Lipovská radí, ako sa dostať do formy po pôrode. Zo skúsenosti vie, že množstvo žien sa neopodstatnene obáva straty svojich telesných proporcií počas tehotenstva, no ženské telo je prirodzene nastavené na to, aby sa vrátilo naspäť do svojej pôvodnej formy. Len treba vedieť čo je preň správne. Nechajte si poradiť...

TFM_jar2016_swim
Inšpirácie na plážový outfit prináša foto-story z pobrežia Kapského Mesta

V lifestylovej časti magazínu vás, spoločne s módnym domom Louis Vuitton zoberieme na výlet do Miami, mesta, ktorého atmosféra je fusion elegantnej architektury art deco a kuchyne okorenenej exotickým Karibikom. Navštívime tiež rezidenciu na predmestí austrálskeho Sydney, zariadenú v štýle hollywoodskeho regency. A predstavíme vám najštýlovejšie novinky zo sveta elektroniky, ktoré zasiahnu všetky vaše zmysly.
TFM_jar2016_regency

Veríme, že v tomto vydaní, ku ktorému prispeli svojím názorom desiatky našich bývalých i súčasných spolupracovníkov, nájdete opäť množstvo inšpirácie a že popri nasávaní trendov nezabudnete, že móda by mala byť hlavne obrazom vašej vlastnej osobnosti.
Užite si ho!


ZÍSKAJTE DARČEK!
Objednajte si magazín prostredníctvom našej web-stránky a získajte darček.

OBJEDNAŤ MAGAZÍN

Ste vernými fanúšikmi Top Fashion, chceli by ste magazín dostávať každú sezónu ako prví a to priamo do schránky? Objednajte si štyri vydania (2 x jar/leto, 2 x jeseň/zima) za 19,90 eur/400 Kč a získate luxusný darček.
Vybrať si môžete set Givenchy Dahlia Noir alebo štýlové písmenko KUKU, ktoré môžete nosiť ako prívesok, kľúčenku alebo ozdobu kabelky.
Ak máte o predplatné záujem, stačí pri objednávke vyplniť "počet kusov: 4" a do poznámky napísať "Predplatné na 2 roky + darček X" (ak si vyberáte KUKU, namiesto X napíšte písmeno, o ktoré máte záujem).
Ponáhľajte sa, darčeky rozdávame len do vyčerpania zásob.
OBJEDNAŤ MAGAZÍN

Givenchy-luxury-gift
KUKU_copy

Vydavateľstvo Media/ST rozšírilo svoju produkciu v TOP edícii. Popri úspešných publikáciách Top trendy v bývaní, Top Hotelierstvo a Top hotelníctví vydáva od roku 2011 aj módny magazín Top Fashion. Za vznikom exkluzívneho magazínu stojí Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009.

„Práca v modelingu ma inšpirovala k rozhodnutiu priniesť na mediálny trh česko-slovenský magazín zo sveta módy - o jeho lesku a úskaliach, o ľuďoch, pre ktorých je móda prácou i koníčkom, o ženskej kráse i duši, o módnych trendoch a zdravom životnom štýle. Verím, že užitočné informácie i kreatívne inšpirácie si v magazíne nájdu bežní čitatelia i módni profesionáli. Za veľký prínos nového magazínu považujem, že určitý finančný obnos z predaja časopisu sa dostane prostredníctvom nadácie MISS HUMANITA ku konkrétnemu adresátovi." 

 

Barbora Franeková


 
Top 10 miest, ktoré by ste rozhodne nemali v Miláne obísť

Milano_04

touchback_300

racio_DCUP_Korda_300x300

VIDEO: Na party u bazénu s Kendall a Kylie Jenner


Viac...

OUTFIT DNE: 6 modelek, 1 kabelka

Gigi_Hadid_Miu_Miu_Dahlia_bag_hlavna

Viac...
TIPY PRE VÁS: Big Bang Tutti Frutti Linen v letných odtieňoch

Big_Bang_Tutti_Frutti_Linen_hlavna

Viac...