Top fashion magazin

Top Fashion jar/leto 2015

Leto 2015 prináša do módy nostalgiu. Minulé dekády a ich ikony sa stali inšpiráciou mnohých dizajnérov. Nejde však o obyčajnú retrospektívu. Vznikajú ultramoderné verzie štylistických archetypov, ktoré navodzujú úplne novú náladu. Na fashion weekoch v Miláne, Paríži, Londýne a New Yorku vidieť výrazné odkazy na 70. roky – ich módu, beauty look, ale aj kultúrne a spoločenské fenomény.

top_fashion_ss15_cover

Šatníku dominuje denim, znovuobjavený semiš, strapce a bohémske šaty. Novú podobu dostal nesmrteľný vzor kvetov, biela čipka, ale aj vojenské odtiene zelenej či overaly pripomínajúce uniformy. Ak na vás pri myšlienke na všetky tieto nové kúsky prichádza nákupná horúčka, odporúčame Paríž. Rady kde a čo nakupovať, kam zájsť na drink a kam za umením nájdete práve v aktuálnom vydaní.
Neopomenuli sme ani udalosť sezóny, ktorou je bezpochýb prijatie fenomenálneho, ale aj kontroverzného dizajnéra Johna Galliana do služieb módneho domu Martin Margiela. Pripomína totiž spojenie vody s ohňom.
Ani domáca, česko-slovenská scéna v ničom nezaostáva za tou svetovou. Naše modelky a modeli žnú úspechy na svetovej úrovni. Predstavujeme najlepšie kolekcie i nový "maják" na mape módy a kultúry – Košice.

4ocko

Samostatnou kapitolou nového Top Fashion sú muži. Výber najlepších kolekcií s nahliadnutím do zákulisia ich zrodu v podobe predstavenia prameňov inšpiráci, tipy na pánsku kozmetiku, prehľad najlepšie oblečených mužov planéty podľa autorít domácej scény i horúca téma zameraná na samotnú podstatu mužnosti, ktorú aktuálne v svete módy otvoril Rick Owens... To všetko v spolupráci s našim kreatívnym konzultantom Miloshom Harajdom.

Leto a slnko sú neoddeliteľnými partnermi so žiarivou pokožkou. Starostlivosť, bez ktorej sa nezaobídete, ale aj profily legendárnych kozmetických produktov a samozrejme najnovšie trendy v líčení prináša rubrika beauty.
Samozrejmou súčasťou prázdninového itineráru sú festivaly. Na ktorý sa vybrať a ako sa naň obliecť? Inšpirujte sa hviezdami hudobného a filmového neba.
A ak by ste chceli na vlnu bohémskeho etna naladiť aj svoje bývanie, vzorom vám môže byť novodobý luxusný ranč na úpätí hôr v slnečnom Malibu. Dokonalú harmóniu tu vytvoril jeden z najvychytenejších dizajnérov súčasnosti.

ZÍSKAJTE DARČEK!
Ak budete mať šťastie, natrafíte na nové vydanie zabalené s kozmetickým darčekom, ale ak ste vo svojom stánku Top Fashion s darčekom nenašli, neváhajte a objednajte si ho prostredníctvom našej web-stránky. 

OBJEDNAŤ MAGAZÍN

Givenchy-luxury-gift
Ďalšou perfektnou akciou, ktorú sme pre vás pripravili, je možnosť predplatiť si magazín Top Fashion. Objednajte si štyri vydania na dva roky za 19,90 eur/400 Kč a získate luxusný set Givenchy Dahlia Noir ako darček. Stačí pri objednávke vyplniť "počet kusov: 4" a do poznámky napísať "Predplatné na 2 roky".
OBJEDNAŤ MAGAZÍN

Vydavateľstvo Media/ST rozšírilo svoju produkciu v TOP edícii. Popri úspešných publikáciách Top trendy v bývaní, Top Hotelierstvo a Top hotelníctví vydáva od roku 2011 aj módny magazín Top Fashion. Za vznikom exkluzívneho magazínu stojí Barbora Franeková, Miss Slovensko 2009.

„Práca v modelingu ma inšpirovala k rozhodnutiu priniesť na mediálny trh česko-slovenský magazín zo sveta módy - o jeho lesku a úskaliach, o ľuďoch, pre ktorých je móda prácou i koníčkom, o ženskej kráse i duši, o módnych trendoch a zdravom životnom štýle. Verím, že užitočné informácie i kreatívne inšpirácie si v magazíne nájdu bežní čitatelia i módni profesionáli. Za veľký prínos nového magazínu považujem, že určitý finančný obnos z predaja časopisu sa dostane prostredníctvom nadácie MISS HUMANITA ku konkrétnemu adresátovi." 

 

Barbora Franeková


 
Madeira – záhrada plávajúca Atlantikom

Madeira_hlavna

Viac...

sab_jul_300x300

insta_banner_small

DIOR uvádza jesenný beauty look pre kozmopolitnú ženu mnohých tvárí


Viac...

OUTFIT DŇA: Festival fever – Coachella 2015

01-coachella-hlavna

Viac...
Legenda pokračuje – prichádza GIVENCHY Dahlia Divin EdT.

dahlia-divin-de-givenchy_hlavna

Viac...